مشخصات فایل(پروژه بررسی نظام حسابداري شركت باربري)

تحقیق,تحقیق رایگان,مقاله رایگان,پایان نامه رایگان,پروژه رایگان,حسابداري شركت باربري,شركت باربري,تحقیق شركت باربري,باربری,تحقیق حسابداری,مقاله حسابداری,پایان نامه حسابداری,حسابداری در شرکت باربری,پروژه مالی در شرکت باربریپروژه بررسی نظام حسابداري شركت باربري|39015199|soop-noo|
با ما همراه باشید با موضوع پروژه بررسی نظام حسابداري شركت باربري

مقدمه:
در چند دهه گذشته، گسترش تكنيكهاي جديد حسابداري در تمامي رشته ها و كاربرد آن، نوآوري و دگرگونيهاي بسياري را در زمينه هاي اقتصادي و بازرگاني پديد آورده است . به خوبي آشكار است كه حسابداري شركتها نيز طي سالهاي اخير، تحولات شگرفي را پذيرا شده و، علاوه بر ارائه اطلاعات و ارقام مربوط به عملكردها، توانسته است با بهره گيري از روشهاي جديد، به فرانگري پرداخته و جهت حركت موسسات بازرگاني و شركتهاي دولتي و غير دولتي را به نحو مشخصي ترسيم نمايد .
از سوي ديگر استحكام مباني مالي كه به تعبير حضرت علي (ع) رگ حيات و رشته جان ملت محسوب مي شود از اهميت فوق العاده اي برخوردار بوده كه بايد با استفاده از جديدترين يافته هاي علمي به نحوي مطلوب و منظم برقرار گردد .
تحقق اين هدف البته نيازمند بكارگماري نيروي انساني ماهر و كارآمد و بهره گيري از روشها و ابزار مناسب مي باشد كه اين امر اهميت مسئوليت و رسالت مركز آموزش مديريت دولتي را در ايجاد زمينه هاي مناسب براي پرورش و تجهيز كارگزاران و افزايش توانايي هاي علمي و مهارتهاي تخصصي آنان بيش از پيش آشكار مي سازد .
نظام اقتصادي و مالي هر جامعه و نحوه و ميزان فعاليت هاي بازرگاني موسسات تجاري در بخش خصوصي، يكي از معيارهاي قابل تحقيق و پژوهش در وضعيت رشد
اقتصادي و درجه توسعه يافتگي آن جامعه است .
اقتصاد بخش غير دولتي، در نظام هاي مختلف سياسي و حكومتي، جايگاه ويژه و متفاوتي پيدا كرده است مثلاً، در نظام سرمايه داري، سهام داران و سرمايه گذاران عمده ترين نقش را در نظام اقتصادي دارا مي باشند و زمينه ساز بسياري اتفاقات و حوادث مهم اجتماعي، سياسي، اداري و غيره نيز مي گردند . در نظام سوسياليستي، بيشترين مسئوليت به عهده نهادهاي دولتي است و اقتصاد بخش خصوصي بسيار كم رنگ و ضعيف عمل مي كند .
در بخش چهارم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران، تحت عنوان نظام اقتصادي و مالي ، ضمن بيان هدفهاي كلي و زير بنائي، نظام اقتصادي را بر سه پايه دولتي، تعاوني و بخش خصوصي استوار ساخته است(اصل چهل و چهارم قانون اساسي ). بنابراين جايگاه قانوني اقتصاد بخش خصوصي از اهميت خاصي برخوردار مي باشد و مي بايد به عنوان مكمل دو بخش ديگر، رسالت بسيار مهم و موثر خود را به عهده بگيرد و انجام دهد .
در بخش نخست، نظام هاي مختلف حسابداري، قوانين و مقررات جاري كشور در مورد نحوه ثبت و نگهداري دفاتر قانوني، چگونگي تشكيل و انواع شركت هاي تجاري و ويژه گيهاي شركت هاي دولتي مورد بحث قرار گرفته است .
بخش دوم به عمليات حسابداري شركتهاي سهامي اختصاص يافته است كه حاوي سرمايه گذاري و تغييرات آن، انتشار اوراق قرضه، تبديل و انحلال و تصفيه و ادغام و جذب شركتهاي سهامي و در نهايت استخراج گزارش هاي مالي و مباحث مربوط به آن مي باشد .


فایل فهرست بندی شده و آماده پرینت می باشد.


مطالب دیگر:
📂تحقیق بي مهري در اسلام📂تحقیق رضايت شغلي بخش فرهنگ اصفهان📂تحقیق تأثير آموزش مهارت هاي زندگي بر سلامت روان و منبع كنترل📂تحقیق روابط بين تدريس و يادگيري📂تحقیق روش تدريس ايفاي نقش📂تحقیق طـرح درس📂تحقیق بررسي شيوع كودك آزاري در وابستگان به مواد مخدر📂تحقیق تاثير محيط بر خلاقيت كودكان📂تحقیق خلاقيت در كودكان📂تحقیق لكنت زبان📂تحقیق مقايسه بهداشت رواني دانشجويان سيگاري و غيرسيگاري در یک دانشگاه📂تحقیق فوبي (هراس) خاص📂تحقیق نقش محبت و مهرورزي در پيشرفت جامعه📂تحقیق مشكلات خوابگاه هاي دانشجويي📂تحقیق ناكامي در به دست آوردن امنيت📂تحقیق نتیجه ازدواج های خیابانی📂تحقیق مهارت هاي يادگيري📂تحقیق نقش همسران در زندگی📂تحقیق نهاد اجتماعی📂تحقیق مشاوره ناشنوايان (فرازها و نشيب ها)📂تحقیق نقش روان شناسي در ادبيات معاصر📂تحقیق تكواژشناسي📂تحقیق نقش زنان در فعاليت هاي اجتماعي، اقتصادي و ... در جامعه📂تحقیق زبان خصوصي📂تحقیق طراحي و برنامه ريزي يادگيري